Trasa
17.03.2012 09:34
Praha - Dubrovnik - Boka Kotorska - Podgorica - Skodar - Lezhe - Tirana - Durres - Fier - Apollonie - Ioannina - Thessaloniki - Skopje - Bělěhrad - Novi Sad - Budapest - Bratislava- Brno - Praha
"Když jdu dopředu, někam dojdu:)"
Praha - Dubrovnik - Boka Kotorska - Podgorica - Skodar - Lezhe - Tirana - Durres - Fier - Apollonie - Ioannina - Thessaloniki - Skopje - Bělěhrad - Novi Sad - Budapest - Bratislava- Brno - Praha
Úvodní stránka | Mapa stránek | RSS | Tisk |
|